KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13857500
nr 1385 7500
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 25x30cm, yttermått inklusive ram: 36x42cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:56:32
20/3 11:19:11
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt